سولیسوق تنها فروشگاه اینترنتی گروه شرکت‌های سولیکو کاله است که تمام محصولات خود را بدون واسطه در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد. شما می‌توانید، در این فروشگاه حتی محصولات خاص و کمیاب غذایی که به دنبال آن هستید را در سبد خرید خود داشته باشید. از انواع پنیرهای لذیذ و باکیفیت، محصولات غذایی خاص کودک و مادر و ملزومات قنادی تا محصولات بدون گلوتن و حتی محصولات پروتئینی مناسب ورزشکاران – همه اینها در سولیسوق پیدا می‌شود. آرزوی همیشگی ما خلق فرصتی است که بتوانیم «لذت زندگی» را با شما تقسیم کنیم، دسترسی آسان و سریع شما به تازه‌ترین و باکیفیت‌ترین محصولات غذایی، همان دلیلی است که ما را بیش از همیشه مصمم کرده تا دریچه‌ای جدید را به سوی شما باز کنیم. پنجره‌ای که شما و ما بتوانیم بی‌واسطه با یکدیگر در ارتباط باشیم.

گروه شرکت‌های سولیکو در سال ۱۳۵۶ با یک رسالت بزرگ خلق شد؛ بهبود سبک زندگی ایرانیان و تولید محصولاتی قابل رقابت با برترین‌ برندهای سراسر جهان. ما در این مسیر، از تمام امکانات چون نیروی انسانی متخصص، مجهزترین سخت‌افزارهای روز دنیا و تازه‌ترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه بهره گرفتیم تا راه خود را به خانه‌های شما باز کنیم. ایستادن بر جایگاه ۴۸ام صنایع غذایی در جهان (به گزارش یورو مانیتور) و کسب عنوان تنها صادرکننده نمونه در فرآورده‌های لبنی برای ۷ سال در ایران، گواه تلاش ما برای رسیدن به این رسالت است. مجموعه‌ای که فعالیت خود را با روزانه ۳ لیتر شیر آغاز کرد و امروز با جذب روزانه حدود ۲۵۰۰ تن شیر، بیش از ۲۶۵۰ تن انواع فرآورده‌های لبنی تولید می‌کند.

سولیکو کاله حالا یک چارسوق (بازار) دنج و صمیمی بنا کرده تا بتوان در میان حجره‌ها و دکه‌ها گشتی زد و سبدی از تازه‌ترین‌ها پر کرد و به خانه برد. سولیسوق، چارسوق شماست.

نماد اعتماد الکترونیک