پرسش‌های متداول

ورود و ثبت‌نام

تنها راه خرید از سولیسوق عضویت (ایجاد حساب کاربری) و سپس ثبت سفارش است. شماره تلفن درج شده در سایت، با هدف ارتباط با مجموعه پشتیبانی فروشگاه است و امکان خرید تلفنی وجود ندارد.

در منوی کاربر، روی گزینه «ورود/ثبت نام» کلیک کنید. شماره همراه خود را وارد کنید و درخواست کد دهید. کد یکبار مصرف ارسال شده به شماره همراه خود را درج و وارد حساب کاربری شوید. در صفحه کاربری خود رفته و باقی اطلاعات را تکمیل کنید.

وارد حساب کاربری خود شوید. روی گزینه «اطلاعات حساب کاربری» کلیک کرده و اطلاعات خود را شامل نام، نشانی و ایمیل(اختیاری) تکمیل کنید.

روی گزینه «بازیابی رمز عبور» کلیک کنید. ایمیل یا شماره موبایل خود را وارد کرده و پس از دریافت پیامک یا ایمیل بازیابی، آن را وارد کرده و رمز عبور جدید درج کنید.

پیگیری ارسال سفارش

وارد سایت سولیسوق شوید. در بخش کاربری در سمت چپ سایت، روی گزینه سفارش‌های من کلیک کنید و از جزئیات سفارش خود مطلع شوید. شما می‌توانید در این قسمت روند آماده‌سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.

سفارش‌ شما به وسیله وانت‌های مجهز به یخچال شرکت سولیکو کاله به دست شما می‌رسد.

در صورتی که سفارش تا زمان انتخابی شما، آماده ارسال نشود، همان روز با شما جهت اطلاع از موضوع تماس گرفته می شود. شما نیز می توانید در چت آنلاین یا با شماره تماس با ما در اارتباط باشید.

چت آنلاین بهترین روش ارتباط با ماست. شما همچنین می‌توانید با وارد شدن در بخش «تماس با ما»، پیام خود را همراه ایمیل برای ما ارسال کنید. علاوه بر این، شماره تماس ارائه شده، جهت پاسخگویی به مشکلات ضروری شماست.

روند ثبت سفارش

بعد از ورود به پروفایل، کالای مدنظر خود را به سبد خرید اضافه کنید. پس از اتمام خرید، گزینه ثبت نهایی سفارش و زمان تحویل را انتخاب کنید تا وارد صفحه پرداخت شوید. پس از پرداخت، سیستم کد سفارش شما را نمایش می‌دهد.

در وب سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید. شماره موبایل خود را وارد کنید و پس از دریافت کردن کد فعال‌سازی (کد فعال‌سازی برای شما پیامک می‌شود)، با وارد کردن آن، ثبت نام انجام می‌شود. سپس روی گزینه تکمیل اطلاعات کلیک و اطلاعات خود را تکمیل کنید.

خیر، پس از صادر شدن فاکتور امکان لغو سفارش وجود ندارد.

خیر، پس از صادر شدن فاکتور امکان هیچ تغییری وجود ندارد. هرگونه تغییر تا پیش از صادر شدن فاکتور امکان‌پذیر است.

شما می‌توانید با مراجعه به پروفایل، آدرس خود را تغییر دهید. بازه زمانی پیش از ثبت فاکتور ممکن است.

بله، شما می‌توانید در زمان وارد کردن آدرس، نام شخص مورد نظر را وارد کنید. شخص تحویل گیرنده باید کارت شناسایی خود را هنگام تحویل همراه داشته باشد.

در حال حاضر تنها راه پرداخت، به شکل اینترنتی و در روند ثبت سفارش است.